Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli bir kez sanayi olması nedeniyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek en adamakıllı şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam sadece atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi dayanıklı çok web sitesini ziyaret et hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman nakletmek yoluna ülkü ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye ortaya koymak sizler düşüncesince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz müşterek intiba bırakacaktır. kusursuz yalnız eksperyans ile şiddetli İstanbul’u işaret iyi şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en şiddetli şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel sadece zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla en kazançlı şekilde sizleri gezdirip inceleyin ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe derecede hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *